سال مهار تورم، رشد تولید

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

جلسه شورای عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر و نقش آن در رعایت حقوق شهروندی صبح امروز در محل شبکه بهداشت وبیمارستان شهرستان رزن به صورت جداگانه برگزارشد.
اولین جلسه شورای عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر،باحضور دکتر موانیه ئی و پرسنل شبکه بهداشت و بیمارستان در محل دفتر مدیریت شبکه و سالن کنفرانس بیمارستان بر گزارش شد.
در این جلسه،دکتر موانیه ئی ضمن اشاره به اهمیت بحث عفاف و حجاب،گفت: همه ما باید پیامبر اسلام را اسوه رفتاری خود قرار دهیم چرا که از مهمترین خصوصیات اخلاقی پیامبر اعظم خلق و خوی نیکو بوده است و روی خوش خصوصاً برای کارمندان دولت وبرخورد مناسب با ارباب رجوع از بهترین معروف هامحسوب شده و اجر اخروی به دنبال خواهد داشت.
وی افزود:باید همه مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با صداقت در رفتار و عمل خود نماد امر به معروف باشندوبا اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی)که فرمودند امر به معروف از ارکان اساسی اسلام است،آموزش و رعایت حقوق شهروندی را جلوه ای مناسب ومهم از امر به معروف خواند و افزود:با رعایت حقوق شهروندی،در اصل موازین اسلامی رارعایت و گسترش خواهیم داد،چرا که رعایت حقوق مردم وارباب رجوع،ناشی ازقانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و قانون اساسی بر گرفته از شرع مقدس اسلام است.
در ادامه دکتر رجبی،ریئس بیمارستان ولیعصر (عج)تأکید کرد:خدمت به مردم بهترین معروف است و به همکاران حاضردرجلسه توصیه نمود درجهت رضایتمندی ارباب رجوع حرکت نموده و با اخلاق و رفتار خوب خود،مروج معروف در جامعه باشند.
  • تاریخ انتشار : 1403/02/03 - 12:28
  • تعداد بازدید : 100
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 96
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
مراسم افتتاح نمازخانه بیمارستان ولیعصر (عج) شهرستان رزن

افتتاح نمازخانه بیمارستان ولیعصر (عج) شهرستان رزن

����به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رزن ، پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳،نمازخانه بیمارستان پس از بازسازی افتتاح شد.
����این مراسم با حضور آقای نجفی
رئیس گروه بودجه در دانشگاه،دکتر ناظمی پور معاون سیاسی امنیتی فرماندار ،دکتر موانیه ئی،مدیر شبکه بهداشت و درمان ،دکتررجبی رئیس بیمارستان، آقای لطفی مدیر بیمارستان، آقای رضایی مدیر حراست شهرستان  و مسئولین بیمارستانی برگزار شد.
����قابل ذکر است پروژه تجهیز و بازسازی نمازخانه بیمارستان از محل در آمد اختصاصی بیمارستان  تامین و انجام شده است.
  • گروه خبری :
  • کد خبر : 138955
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تصاویر

پرتال سازمانی رتبه یک نیافام

سامانه ی گفتگوی آنلاین نیافام