سال مهار تورم، رشد تولید

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

جلسه شورای عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر و نقش آن در رعایت حقوق شهروندی صبح امروز در محل شبکه بهداشت وبیمارستان شهرستان رزن به صورت جداگانه برگزارشد.
اولین جلسه شورای عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر،باحضور دکتر موانیه ئی و پرسنل شبکه بهداشت و بیمارستان در محل دفتر مدیریت شبکه و سالن کنفرانس بیمارستان بر گزارش شد.
در این جلسه،دکتر موانیه ئی ضمن اشاره به اهمیت بحث عفاف و حجاب،گفت: همه ما باید پیامبر اسلام را اسوه رفتاری خود قرار دهیم چرا که از مهمترین خصوصیات اخلاقی پیامبر اعظم خلق و خوی نیکو بوده است و روی خوش خصوصاً برای کارمندان دولت وبرخورد مناسب با ارباب رجوع از بهترین معروف هامحسوب شده و اجر اخروی به دنبال خواهد داشت.
وی افزود:باید همه مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با صداقت در رفتار و عمل خود نماد امر به معروف باشندوبا اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی)که فرمودند امر به معروف از ارکان اساسی اسلام است،آموزش و رعایت حقوق شهروندی را جلوه ای مناسب ومهم از امر به معروف خواند و افزود:با رعایت حقوق شهروندی،در اصل موازین اسلامی رارعایت و گسترش خواهیم داد،چرا که رعایت حقوق مردم وارباب رجوع،ناشی ازقانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و قانون اساسی بر گرفته از شرع مقدس اسلام است.
در ادامه دکتر رجبی،ریئس بیمارستان ولیعصر (عج)تأکید کرد:خدمت به مردم بهترین معروف است و به همکاران حاضردرجلسه توصیه نمود درجهت رضایتمندی ارباب رجوع حرکت نموده و با اخلاق و رفتار خوب خود،مروج معروف در جامعه باشند.
  • تاریخ انتشار : 1403/01/27 - 08:31
  • تعداد بازدید : 94
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 92
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
به مناسبت روز منابع انسانی برگزار شد.

نیروهای انسانی کارآمد و متخصص بصورت مستقیم در بهره وری و عملکرد هر سازمان تاثیر دارند.

✅رییس بیمارستان ولیعصر (عج) شهرستان رزن:نیروهای انسانی کارآمد و متخصص بصورت مستقیم در بهره وری و عملکرد هر سازمان تاثیر دارند.
 
همزمان با ۲۵ فروردین ماه " روز منابع انسانی " طی مراسمی از پرسنل مجموعه امور اداری بیمارستان ولیعصر (عج)با اهداء لوح سپاس تجلیل و قدردانی شد.
 
 
" دکتر راضیه رجبی" ریاست بیمارستان ولیعصر (عج) شهرستان رزن  در نشستی با پرسنل امور اداری به مناسبت روز منابع انسانی برگزار شده بود ، منابع انسانی را حیاتی ترین و ارزشمندترین منابع هر سازمان و ارگانی عنوان و تصریح کرد نیروهای انسانی کارآمد و متخصص بصورت مستقیم در بهره وری و عملکرد هر سازمان تاثیر دارند.
���� روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رزن 
  • گروه خبری :
  • کد خبر : 138622
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تصاویر

طراحی پرتال

سامانه ی گفتگوی آنلاین نیافام