سال مهار تورم، رشد تولید

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

جلسه شورای عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر و نقش آن در رعایت حقوق شهروندی صبح امروز در محل شبکه بهداشت وبیمارستان شهرستان رزن به صورت جداگانه برگزارشد.
اولین جلسه شورای عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر،باحضور دکتر موانیه ئی و پرسنل شبکه بهداشت و بیمارستان در محل دفتر مدیریت شبکه و سالن کنفرانس بیمارستان بر گزارش شد.
در این جلسه،دکتر موانیه ئی ضمن اشاره به اهمیت بحث عفاف و حجاب،گفت: همه ما باید پیامبر اسلام را اسوه رفتاری خود قرار دهیم چرا که از مهمترین خصوصیات اخلاقی پیامبر اعظم خلق و خوی نیکو بوده است و روی خوش خصوصاً برای کارمندان دولت وبرخورد مناسب با ارباب رجوع از بهترین معروف هامحسوب شده و اجر اخروی به دنبال خواهد داشت.
وی افزود:باید همه مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با صداقت در رفتار و عمل خود نماد امر به معروف باشندوبا اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی)که فرمودند امر به معروف از ارکان اساسی اسلام است،آموزش و رعایت حقوق شهروندی را جلوه ای مناسب ومهم از امر به معروف خواند و افزود:با رعایت حقوق شهروندی،در اصل موازین اسلامی رارعایت و گسترش خواهیم داد،چرا که رعایت حقوق مردم وارباب رجوع،ناشی ازقانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و قانون اساسی بر گرفته از شرع مقدس اسلام است.
در ادامه دکتر رجبی،ریئس بیمارستان ولیعصر (عج)تأکید کرد:خدمت به مردم بهترین معروف است و به همکاران حاضردرجلسه توصیه نمود درجهت رضایتمندی ارباب رجوع حرکت نموده و با اخلاق و رفتار خوب خود،مروج معروف در جامعه باشند.
  • تاریخ انتشار : 1403/01/14 - 06:56
  • تعداد بازدید : 33
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 33
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
����جناب آقای سید ابوالحسن مصطفوی با پرستاران و کادر درمانی بیمارستان ولی عصر (عج)دیدار کردند

✅بازدید منتخب مردم شهرستان های رزن و درگزین در مجلس شورای اسلامی از بیمارستان ولیعصر (عج) شهرستان رزن

✅بازدید منتخب مردم شهرستان های رزن و درگزین در مجلس شورای اسلامی از بیمارستان ولیعصر (عج) شهرستان رزن
 ����جناب آقای سید ابوالحسن مصطفوی در دیدار با پرستاران و کادر درمانی بیمارستان ولی عصر (عج) ضمن تبریک سال نو  و قبولی طاعات و عبادات از  زحمات این قشر زحمتکش تقدیر و تشکر کردند.
 
����به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رزن " سید ابوالحسن مصطفوی غمام" منتخب مردمی شهرستان های رزن و درگزین  از بیمارستان ولیعصر (عج) بازدید و از نزدیک مسایل و مشکلات این مرکز درمانی را بررسی کرد.
����آقای مصطفوی در حاشیه این بازدید از بیماران بستری شده در بخشهای مختلف این بیمارستان از قبیل جراحی عمومی، اورژانس، داخلی، بستری مردان و .... عیادت کرد.
����مصطفوی پس از شنیدن مشکلات بیمارستان ولیعصر (عج)از زبان مسئولان و بیماران بر حل مشکلات این مرکز درمانی در آینده نزدیک تاکید کرد.
����وی با اشاره به اینکه بیمارستان ولیعصر (عج) جوابگوی نیازهای درمانی مردم این شهرستان نمی باشد، افزود: باید امکانات و تجهیزات این بیمارستان متناسب با نیازها توسعه یابد.
���� روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رزن
  • گروه خبری :
  • کد خبر : 138223
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تصاویر

پرتال سازماني

سامانه ی گفتگوی آنلاین نیافام