سال مهار تورم، رشد تولید

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

جلسه شورای عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر و نقش آن در رعایت حقوق شهروندی صبح امروز در محل شبکه بهداشت وبیمارستان شهرستان رزن به صورت جداگانه برگزارشد.
اولین جلسه شورای عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر،باحضور دکتر موانیه ئی و پرسنل شبکه بهداشت و بیمارستان در محل دفتر مدیریت شبکه و سالن کنفرانس بیمارستان بر گزارش شد.
در این جلسه،دکتر موانیه ئی ضمن اشاره به اهمیت بحث عفاف و حجاب،گفت: همه ما باید پیامبر اسلام را اسوه رفتاری خود قرار دهیم چرا که از مهمترین خصوصیات اخلاقی پیامبر اعظم خلق و خوی نیکو بوده است و روی خوش خصوصاً برای کارمندان دولت وبرخورد مناسب با ارباب رجوع از بهترین معروف هامحسوب شده و اجر اخروی به دنبال خواهد داشت.
وی افزود:باید همه مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با صداقت در رفتار و عمل خود نماد امر به معروف باشندوبا اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی)که فرمودند امر به معروف از ارکان اساسی اسلام است،آموزش و رعایت حقوق شهروندی را جلوه ای مناسب ومهم از امر به معروف خواند و افزود:با رعایت حقوق شهروندی،در اصل موازین اسلامی رارعایت و گسترش خواهیم داد،چرا که رعایت حقوق مردم وارباب رجوع،ناشی ازقانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و قانون اساسی بر گرفته از شرع مقدس اسلام است.
در ادامه دکتر رجبی،ریئس بیمارستان ولیعصر (عج)تأکید کرد:خدمت به مردم بهترین معروف است و به همکاران حاضردرجلسه توصیه نمود درجهت رضایتمندی ارباب رجوع حرکت نموده و با اخلاق و رفتار خوب خود،مروج معروف در جامعه باشند.
  • تاریخ انتشار : 1403/01/27 - 08:38
  • تعداد بازدید : 104
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 102
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مانور دور میزی درمورخه ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ در بیمارستان ولیعصر (عج) شهرستان رزن برگزار گردید.

✅مانور دور میزی آمادگی بیمارستان در مواجهه با ایجاد اختلال در عملکرد یا پذیرش مصدومین انبوه درمورخه ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ ،ساعت ۱۸٫۳۰ در بیمارستان ولیعصر (عج) شهرستان رزن برگزار گردید.

✅مانور دور میزی آمادگی بیمارستان در مواجهه با ایجاد اختلال در عملکرد یا پذیرش مصدومین انبوه درمورخه ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ ،ساعت ۱۸٫۳۰ در بیمارستان ولیعصر (عج) شهرستان رزن برگزار گردید.
 
����مانور دورمیزی تمرینی برای شبیه سازی بحران و پیشنهاد و به چالش کشیدن برنامه های عملیاتی برای مقابله با آن است این مانور با هدف  آشناسازی کارکنان با شرح وظایف محوله در پستهای HICS وهمچنین تمرین برنامه نویسی در کمترین زمان و نیز تمرین وارتباطات درون سازمانی وبرون سازمانی ، شناسایی نقاط قوت اعضای چارت بحران و ارزیابی توانایی اعضای چارت بحران بیمارستان و استخراج مشکلات و موانع موجود در برنامه بحران بیمارستان برگزار گردید.  
 
���� دراین مانور با اعلام کد بحران (33) اعضای چارت بحران در اتاق بحران بیمارستان حضور یافتند که پس از خوشامد گویی و طبق برنامه مانور ابتدا دبیر کمیته بحران و بلایا درباره مانور دورمیزی ( اهداف ، موارد مورد بحث ، چگونگی فرایند مانور و...) توضیحاتی ارائه نمودند که در ادامه ضمن تحویل شرح وظایف و فرمهای برنامه عملیاتی حین بحران و فرم پیام رسانی در بحران به اعضای چارت طبق سناریوی ارائه شده به مدیریت  مخاطره اعلام شده ( اختلال در عملکرد یا پذیرش مصدومین انبوه)  طبق شرح وظایف ابلاغی دربیمارستان پرداختند و درپایان ضمن ارزیابی مانور نظرات اعضاء در خصوص پیشنهادات ،  محاسن و کاستی های مانور جمع آوری گردید تا ضمن بحث در کمیته بحران جهت مانور بعدی پیگیری و اصلاح گردد.
���� روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رزن
  • گروه خبری :
  • کد خبر : 138629
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تصاویر

طراحی پورتال سازمانی

سامانه ی گفتگوی آنلاین نیافام