سال مهار تورم، رشد تولید

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

جلسه شورای عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر و نقش آن در رعایت حقوق شهروندی صبح امروز در محل شبکه بهداشت وبیمارستان شهرستان رزن به صورت جداگانه برگزارشد.
اولین جلسه شورای عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر،باحضور دکتر موانیه ئی و پرسنل شبکه بهداشت و بیمارستان در محل دفتر مدیریت شبکه و سالن کنفرانس بیمارستان بر گزارش شد.
در این جلسه،دکتر موانیه ئی ضمن اشاره به اهمیت بحث عفاف و حجاب،گفت: همه ما باید پیامبر اسلام را اسوه رفتاری خود قرار دهیم چرا که از مهمترین خصوصیات اخلاقی پیامبر اعظم خلق و خوی نیکو بوده است و روی خوش خصوصاً برای کارمندان دولت وبرخورد مناسب با ارباب رجوع از بهترین معروف هامحسوب شده و اجر اخروی به دنبال خواهد داشت.
وی افزود:باید همه مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با صداقت در رفتار و عمل خود نماد امر به معروف باشندوبا اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی)که فرمودند امر به معروف از ارکان اساسی اسلام است،آموزش و رعایت حقوق شهروندی را جلوه ای مناسب ومهم از امر به معروف خواند و افزود:با رعایت حقوق شهروندی،در اصل موازین اسلامی رارعایت و گسترش خواهیم داد،چرا که رعایت حقوق مردم وارباب رجوع،ناشی ازقانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و قانون اساسی بر گرفته از شرع مقدس اسلام است.
در ادامه دکتر رجبی،ریئس بیمارستان ولیعصر (عج)تأکید کرد:خدمت به مردم بهترین معروف است و به همکاران حاضردرجلسه توصیه نمود درجهت رضایتمندی ارباب رجوع حرکت نموده و با اخلاق و رفتار خوب خود،مروج معروف در جامعه باشند.
  • تاریخ انتشار : 1403/01/07 - 12:24
  • تعداد بازدید : 44
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 44
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
✅ بازدید نوروزی معاون و مدیر نظارت و اعتبار بخشی درمان دانشکاه

بازدید معاون و مدیر نظارت و اعتبار بخشی درمان دانشکاه از بیمارستان ولیعصر(عج) رزن

✅ بازدید معاون و مدیر نظارت و اعتبار بخشی درمان دانشکاه از بیمارستان ولیعصر(عج) رزن
����دکتر سلیمی و دکتر کیانی معاون درمان و مدیر نظارت و اعتبار بخشی دانشگاه علوم پزشکی همدان، صبح امروز از بیمارستان ولیعصر (عج) شهرستان رزن بازدید کردند.
����دکتر سلیمی طی این بازدید،ضمن تبریک سال نو،در بخش‌های مختلف بیمارستان حضور یافت و ضمن استماع مشکلات مطرح شده از سوی کادر درمان و کارکنان بیمارستان، به عیادت و دلجویی از بیماران بستری پرداخت.
 
����معاون درمان دانشگاه صبح امروز سه شنبه 7 فروردین، با استقبال دکتر رجبی،ریاست بیمارستان ،وارد بیمارستان شدند و در نشستی کوتاه، با مدیر شبکه و رئیس بیمارستان در دفتر مدیریت شبکه به گفتگو پرداخته و در جریان چالش‌ها و مشکلات حوزه بهداشت و درمان این شهرستان قرار گرفت.
 
☘️سین _ هشتم _سلامت
����عید _ شما _مبارک
 
���� روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رزن
  • گروه خبری :
  • کد خبر : 138059
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تصاویر

اسپریت پرتال

سامانه ی گفتگوی آنلاین نیافام