سال مهار تورم، رشد تولید

×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

جلسه شورای عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر و نقش آن در رعایت حقوق شهروندی صبح امروز در محل شبکه بهداشت وبیمارستان شهرستان رزن به صورت جداگانه برگزارشد.
اولین جلسه شورای عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر،باحضور دکتر موانیه ئی و پرسنل شبکه بهداشت و بیمارستان در محل دفتر مدیریت شبکه و سالن کنفرانس بیمارستان بر گزارش شد.
در این جلسه،دکتر موانیه ئی ضمن اشاره به اهمیت بحث عفاف و حجاب،گفت: همه ما باید پیامبر اسلام را اسوه رفتاری خود قرار دهیم چرا که از مهمترین خصوصیات اخلاقی پیامبر اعظم خلق و خوی نیکو بوده است و روی خوش خصوصاً برای کارمندان دولت وبرخورد مناسب با ارباب رجوع از بهترین معروف هامحسوب شده و اجر اخروی به دنبال خواهد داشت.
وی افزود:باید همه مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با صداقت در رفتار و عمل خود نماد امر به معروف باشندوبا اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی)که فرمودند امر به معروف از ارکان اساسی اسلام است،آموزش و رعایت حقوق شهروندی را جلوه ای مناسب ومهم از امر به معروف خواند و افزود:با رعایت حقوق شهروندی،در اصل موازین اسلامی رارعایت و گسترش خواهیم داد،چرا که رعایت حقوق مردم وارباب رجوع،ناشی ازقانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و قانون اساسی بر گرفته از شرع مقدس اسلام است.
در ادامه دکتر رجبی،ریئس بیمارستان ولیعصر (عج)تأکید کرد:خدمت به مردم بهترین معروف است و به همکاران حاضردرجلسه توصیه نمود درجهت رضایتمندی ارباب رجوع حرکت نموده و با اخلاق و رفتار خوب خود،مروج معروف در جامعه باشند.
  • تاریخ انتشار : 1402/12/14 - 07:45
  • تعداد بازدید : 72
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 71
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
برگزاری مراسم گرامیداشت روز مهندس در بیمارستان ولیعصر (عج)

همزمان با زادروز خواجه نصیرالدین طوسی، مراسم گرامیداشت روز مهندس در بیمارستان ولیعصر (عج) شهرستان رزن برگزارشد.

 
����همزمان با زادروز خواجه نصیرالدین طوسی، مراسم گرامیداشت روز مهندس در بیمارستان ولیعصر (عج) شهرستان رزن  برگزارشد.
 
 
 ����  به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رزن, روز چهارشنبه ۹ اسفندماه،مراسم گرامیداشت روز مهندس در این بیمارستان برگزارشد.
 
����در این مراسم دکتر رجبی،رییس بیمارستان ولیعصر (عج)ضمن تبریک این مناسبت فرخنده از زحمات و خدمات  مهندسان و کارشناسان تجهیزات پزشکی، فناوری اطلاعات، تاسیسات بیمارستان با اهداء لوح سپاس تقدیر نمود.
���� روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رزن
  • گروه خبری :
  • کد خبر : 137391
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

تصاویر

طراحی وب سایت

سامانه ی گفتگوی آنلاین نیافام